Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare

Roxu's diary

In jos

Roxu's diary

Mesaj  Roxxu la data de Joi Sept 09, 2010 3:36 pm

Pentru ca nu am ce face m.am gandit sa va povestesc ziua de ieri.. nu am putut sa scriu pana acum pentru ca era setata chestia cu adminii

asa deci cum ziceam, cu o zi inainte suna invatatoarea pe mama sa ii zica ca la 8 avem pregatire. Eu eram la Maria (dark dream) ..mama ma suna, imi povesteste si imi strica toata ziua
Asa.. plec eu acasa.. pe la 7 ..stau la pc iar pe la 9 mama se culca si imi zice "mai ai o ora de stat" ..asta inseamna ca trebuia sa ma culc la 10 ...... faza culmea era ca eu m.am culcat la 10 da` am adormit la 12.. zici ca sunt baba deaia cu insomnie ma trezesc de dimineata...adica abia ma trezesc.. mama imi urla in ureche imi era asa somn ca nici nu puteam sa deschid ochi... plec la scoala plictisita si ajung in curtea scolii unde eram singura ca vaca =)) pt k ailalti ametiti nush p unde se dusera.. intru in shcoala si gasesc niste idioti pe hol (de la mine din clasa) ...ei erau p aklo de la vreo 7 jum si stateau ca proshti pe scaun ma asez si vad ca au mai venit niste fete si fug spre ele zici ca e sfarsitu lumii.. una din ele ne zice ca a vzt.o pe invatatoare intrand in scoala si ca nu stie unde s.a dus....da pe noi nu ne.a vazut ...noi ramanem pe hol..vine directoru si cativa gardieni, ingrijitori dp aklo si ne intreaba ce dqu vrem..noi o asteptam pe doamna pana la urma se hotarashte sa vina sa ne ia si pe noi intr.o clsa.. si in sfarsit ajungem.. incepe ea cu nush ce la romana.. eram singurii din scoala care ne.a chemat la ore eu si cu adelina (cole) stateam in soare si ne apucasera nervii de ne suceam p acolo..pna la urma ne.am dus in alta banca..inf stam 2 ore de amortim pe scaunele alea si la urma cand ies ma intalnesc cu o prietena din cls 6 si cu inca cateva colege de.ale ei si aflu ca si ele vin la scoala dar nu sa faca ore ca noi ..

cam atat.. v.am cam plictisit
Roxxu
Advanced
Advanced

Puncte : 116
Reputatie : 10
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 1018
Localizare : intr.un colt de lume..?? ^.^

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: