Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare

Cateva momente

In jos

Cateva momente

Mesaj  AngelYukirii la data de Vin Sept 03, 2010 8:10 pm

Am trait eu destule momente funny
una dintre cele mai tari era prima ex in cls a 9 eram singurii boboci care eram in ex la Brasov.
Totu e ok ajungem la internat (desii nu era prea calumea neam acomodat c naiba stateam doar 3 zile) iata k dp o zi luunga de vizitat Brasovul vrem sa dormim.....dar chestia cea mai naspa in camera noastra era si o baie(destul de buna) insa de acolo mai era o usa care ducea la camera de aalturi unde erau baieti de cls a 11 O_O.Ce sa mai spun numai baie nu puteam face ei intrau la noi si faceau''vedeti k facem baie nu k intrati'' de park aveam noi chef sa le vedem ''instrumentele'' .Ma credeti sau nu toaat noaptea nam dormit deoarece vecinii nostrii nu aveau somn si vn la noi in camera mai la o berica ,o tigara .Buba cea mareeee se trezise directorul si venii in camera la noi unde aprox toti eram bauti si ca vai de noi.
A doua zi ne-am trezit cu urletele directorului la usa stai asta nu e tot...ne trezisem si cu vecinii la noi in pat......Inafara de una resthu nu facusem:-s.....cred>____< ashaa....si revenind la ale noastre voia sa intre directorul dar nu jtiam cum sai ducem pe baieti la ei in camera...rpd iam trezit ei au fugit in camera lor si rpd am deschis usa......er sa vada sticlele de vin....noroc cu ale(are la ideiii fataaa )cand sa vada sticlele ale sare pe director cu nush ce scuza (nu auzisem clar k eram ocupata sa ascund sticlele)
A doua zi dp ink o zi de mers k prostii nu putem dormii din nou de data asta am gasit cv scandura de sub patu meu si fugaream pe toti prin coridorul de la etaj si ramasesem si fara papuci k dadusem dupa un umflat asta e viatza mea.........
A treia zi............. aleluia k mergeam spree casa........... cand am ajuns am mers direct la dush udne am stat cel putin o ora SI MAM INVATZAT MINTE NU MAI MERG IN VIATZA MEA CU ALTE CLASE IN EXCURSIE

AngelYukirii
Admin
Admin

Puncte : 285
Reputatie : 66
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Satu Mare

http://asian-world.forumer.ro/

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: