Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare

Echipa 8

In jos

Echipa 8

Mesaj  Phoenix la data de Lun Iul 12, 2010 2:40 am

Aici vom vorbi despre aceasta echipa, ce parere aveti despre cum a evoluat, despre cum lupta, despre membrii echipei, poze cu echipa shy membrii, etc.
Membrii echipei: Kiba Inuzuka, Hinata Hyuga, Shino Aburame. Liderul echipei este Kurenai Yuhi. Se pune ca membru shy cainele lui Kiba, Akamaru?!
Parerea mea .... Kiba, ma impresioneaza atasamentul lui fata de Akamaru, shy faptul ca are unele abilitati de caine, in rest nu prea ma intereseaza acest personaj.. Shy in legatura cu Akamaru, era adorabil knd era mic, in Shippuden a crescut dintr-o data kt un munte
Hinata, e timida shy retrasa dar timiditatea asta o face dulce. Imbina sensibilatea ei cu puterea pe care o stapaneste. Shy mai are shy ochii aia dragutzi
Shino ... ma sperii cu gandacii lui !!!!!!!!!! E prea interesant de gandacii shy chiar ma sperii , totushi se remarca faptul ca il intereseaza shy de coechipierii lui.
Kurenai, imi place de ea e puternica, dragutza shy o apreciez pentru ca este alaturi de Hinata shy ca are grija de ea. Totushi nu se comporta diferit cu ceilalti membrii ai echipei, ca shy cum Hinata ar fi favorita ei sau ceva... Imi place felul ei de a fi Ahh shy in legatura cu relatia cu Asuma, mi se pare ca se potrviesc foarte bine. ^^
Acum parerea despre echipa ca ansamblu, da e o echipa buna, membrii echipei sunt uniti, ceea ce ii face mai puternici , formeaza o echipa care se bazeaza cel mai mult pe urmarirea inamicului, deoarece toti au abilitati utile pentru urmarire.

This is my evil chibi ^^
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Phoenix
Admin
Admin

Puncte : 361
Reputatie : 101
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 351
Localizare : Fire Land ~Jigoku~

http://asian-world.forumer.ro

Sus In jos